Zakres działalności firmy to:

- instalacje wentylacji,   klimatyzacji;
- odpylania (wióry, płyty itp.);
- instalacje odprowadzania   spalin-czopuchy;

więcej

 

 

 

 


 
     


Firma WIZO istnieje od grudnia 1990 roku. Na początku zatrudniała do 5 monterów wentylacji i blacharzy. Po kilku latach działalności ok. 1996-1997 roku zakupiliśmy działkę pod budowę hali produkcyjnej i biurowca. Dziś pracujemy w nowocześnie urządzonych i wyposażonych pomieszczeniach biurowych oraz hali produkcyjnej przystosowanej do produkcji dużych elementów wentylacji takich jak kanały i inne.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Dziś pracują u nas 23 osoby w tym: inżynier budowy – projektant, specjalista ds. sprzedaży, księgowa, monterzy wentylacji, blacharze budowlani.

Działamy na rynku polskim, na terenie całego kraju. Potwierdzeniem są wykonane zlecenia – referencje.

Zrealizowaliśmy prace m.in. na takich obiektach jak:

* "RemWil" Sp. z o.o. we Włocławku
    wentylacja nawiewna na wydziale tlenowni;

* "Chemeko" Sp. z o.o. we Włocławku
    wentylacja mechaniczna nawiewno - wywiewna w budynku biurowym

* "INSTAL – PROJEKT" Gawłowscy, Ścieżyńscy S.j. - Włocławek
    wentylacja mechaniczna nawiewno - wywiewna w części socjalnej i magazynu wysokiego     składowania instalacja klimatyzacji w nowo budowanym biurowcu wentylacja wyciągowa     z okapów na obiekcie - linia produkcyjna grzejników typu TUBUS, automaty spawalnicze;

* Zakład Budowlany Waldemar Boś Sp. z o.o. Włocławek
    wentylacja mechaniczna i klimatyzacji budynku wielofunkcyjnego z lądowiskiem     śmigłowca przy Pałacu Prezydenta RP w Warszawie w części socjalnej;
    wentylacja mechaniczna Kancelarii Prezydenta RP w Warszawie i Dworku Prezydenta RP     w Ciechocinku;
    wentylacja mechaniczna Wyższej Szkoły Humanistyczno - Ekonomicznej we Włocławku i     Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku

* Instytut Biotechnologii i Antybiotyków w Macierzyszu
* Zakłady Farmaceutyczne "POLFA" S.A. w Tarchominie
* Polskie Radio "FONOTEKA" w Warszawie
* TCHIBO Marki
* Szpital Wojewódzki we Włocławku
* OSiR Włocławek


Ze względu na wymogi sanitarne popyt na usługi naszej firmy nie maleje tym bardziej, że wykonywane są one solidnie, terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną, poparte są również zadowoleniem Klientów.

   W 2004 roku podjęliśmy starania o przyznanie funduszy unijnych programu PHARE 2002 na rozpoczęcie nowych inwestycji. W 12’2004 roku przyznano fundusze na zakup nowych maszyn i urządzeń oraz zakup sprzętu komputerowego. Inwestycje zakończono w maju 2005 roku. Staramy się także o pozyskanie funduszy z pozarządowych programów rządowych np. na zatrudnienie bezrobotnych Powiatowego Urzędu Pracy.

Roman Żółtowos i Urszula Wilińska są rzemieślnikami stowarzyszonymi w cechu Rzemiosł Różnych we Włocławku. Roman Żółtowłos posiada uprawnienia budowlane i jest zarejestrowany w Izbie Inżynierów, należy także do Bractwa Kurkowego we Włocławku.